Функциите кои што ги обавувам се сериозен предизвик и се многу важни во државата. Секогаш сум настојувал тие функции да ги обавувам со чесен пристап, со се она ...
сите 85 | | | веќе видена

Канскиот спојлер на Спајк Ли

Лефков: ВМРО-ДПМНЕ ќе ја поевтини струјата, ...

„Децата ни се жртви на арсенот“ – рударскиот ...

Повторно се враќа меморијалниот турнир „Оливер ...

Потонат град, воен брод и гробишта пронајдени под ...

Креирана лепенка која може да открие алкохол и ...

Во Скопје 164 сообраќајни прекршоци, 30 за брзо ...

(Во живо) Најбогатиот човек во светот, Џеф Безос, ...

Најубавата уличка: Жени во Шпанија рачно ...

(Видео) Јавни личности во кампањата „Вакцинирај ...

Ариел Анри е новиот премиер на Хаити

ЗАБАВАТА ЗАВРШИ: Туристите масовно си заминуваат ...

(Видео) Поплави во Хрватска, оштетени десетици ...

(Видео) Поплави во Хрватска, оштетени десетици ...

СОВЕТНИЧКА НА БАЈДЕН ВКЛУЧЕНА ВО СКАНДАЛ: Била ...

СОВЕТНИЧКА НА БАЈДЕН ВКЛУЧЕНА ВО СКАНДАЛ: Била ...

(Видео) Масакр во Ирак: Во бомбашки напад ...

Идни хрватски полицајци играа српско оро, ...

Претседателот на германската разузнавачка служба: ...

Претседателот на германската разузнавачка служба: ...

Ново страдање во Багдад – бомба разнесе десетици ...

Љубителите на клубската музика од Лондон побрзаа ...

МНТ како куќа на стравот – паѓаат лустери, дупки ...

Ирски гимнастичар го испроба `анти-секс` креветот ...

Обезглавиле навивач на Партизан и се сликале, ...

Хокеарот Прокоп: Горд сум што можам да кажам дека ...

Влетал со автомобил во тераса на кафуле - ...

Русите тестираа хиперсонична ракета, тврдат дека ...

Катастрофа која можеше да се избегне во делот на ...

Катастрофа која можеше да се избегне во делот на ...

ВИДЕО | Шахпаска: Здравствените власти ќе одлучат ...

ДСКС ќе го оспори пред Уставен законот за ...

Витаминска бомба во тегла: Направете го ова чудо ...

Митева: Шилегов ги плаќа лед светилките по цена ...

Попуштија две брани во Кина, библиски потоп им се ...

Попуштија две брани во Кина, библиски потоп им се ...

Пиперки во сос од домати: Зимница за чиста десетка

Швајцарскиот „Болт“ истрча европски рекорд пред ...

Главниот моден тренд за есен/зима 2021 ќе бидат ...