Функциите кои што ги обавувам се сериозен предизвик и се многу важни во државата. Секогаш сум настојувал тие функции да ги обавувам со чесен пристап, со се она ...
сите 85 | | | веќе видена

Светлата на едната страна од Црн Дрим по еден ...

ВИДЕО | Појавата која ги загрижи битолчани: ...

Норвешките ракометарки казнети откако одбија да ...

Јаревски: Доколку беше ВМРО-ДПМНЕ на власт ...

Паника на плажа во Тунис, морската струја одвлече ...

Кина го престави најбрзиот воз во светот, ...

Џеф Безос успешно слета по 11-минутниот престој ...

Поплава во Хрватска - за кратко време наврнале 26 ...

Нови катаклизмични сцени во Кина – и храмот ...

Нови катаклизмични сцени во Кина – и храмот ...

Маја Волк го започнува секое утро со овој ...

Ја отпеа легендарната „Свирете ја зајди, ...

Ја отпеа легендарната „Свирете ја зајди, ...

СПОДЕЛИ МУЗИКА: Медуњанин и Јовиќ – тандем од ...

Охридска се присоедини кон Шпаркасе Банка

После Бренсон, и Безос се прошета во вселената – ...

До вселената и назад: Најбогатиот човек на светот ...

Безос и екипажот успешно се приземјија по летот ...

ФОТО+ВИДЕО | Меркел вети брза и небирократска ...

Громогласна експлозија уништи поплавена фабрика ...

„Тензична“ пресметка во Романија

ВО ЖИВО: „Blue Origin“ тргна на пат кон вселената ...

Американец го посетил Белград: Ова е друга ...

(Видео) „Свадбата на векот“: нов документарец за ...

„И ѓубрето чини пари“ – победничка сторија на ...

Јутјуб сам себе се награди за слободно изразување

Петрушевски: Власта сака да легализира криминал ...

Обилните дождови предизвикаа поплави и во ...

Заев: Реконструкцијата на „Никола Карев“ ...

Комплетно реновиран оддел на Клиниката за ...

За кратко Безос ќе полета во вселената! (ВО ЖИВО)

(ВИДЕО) Митева: Заев стравува од одржување на ...

Алигатор тешко повредил велосипедист на Флорида ...

[Видео] Млади за Скопје, епизода 8

Почна изградбата на кружните сообраќајни решенија ...

Се укина дополнителната акциза за горива, го ...

Сноуден проговорил за шпионскиот софтвер: Открил ...

НА ГЕРМАНЦИТЕ ПОСЛЕ ПОПЛАВИТЕ ИМ СЕ ЗАКАНУВА ...