Четиринаесетгодишниот Карсон Кримени уште дишел кога неговиот дедо го нашол како лежи во мрак на бетонот на скејт паркот во Британска Колумбија, Канада. Но, ...
сите 13 | | | веќе видена

Среде пандемија покачени сметки за струја, во ...

Голем пожар се шири низ Калифорнија, над 2000 ...

Голем пожар се шири низ Калифорнија, над 2000 ...

ЕМОТИВНО: Ѓоковиќ се сеќава на првиот натпреар: ...

Хаос во ресторан во Торонто: Кога видел дека друг ...

Како изгледале Светските чуда кога биле ...

ХИТ!!Заборавете на дебелеење!! Јадете помфрит без ...

Баклава во ролни: Слатки залаци за секаква прилика

Зошто некои луѓе се дебелеат, а други не?

Почина Русинката која некогаш имала 350 ...

Сандра Обрадовиќ собрала три деца со автомобил и ...

Жестоки борби во Авганистан: Најмалку 11 загинати ...

Пандев и наредната сезона ќе биде дел од ...

Пандев и наредната сезона ќе биде дел од ...

Не сакаше да клекне во текот на химната, а потоа ...

Конститутивна седница во српското собрание, ...

Конститутивна седница во српското собрание, ...

Илиевска: За само три месеци Владата го зголемила ...

Не сакал да го издаде Аркан, а опеан е во позната ...

СВЕТСКИ ФЕНОМЕН! Планината гори цела вечност.. ...

Барселона одби 60 милиони за Тринкао

(Видео) Пендаровски: Сите ние имаме обврска да се ...

ВО ЖИВО: Демонстрантите фрлаа со јајца и домати ...

Од тенка до густа коса за еден месец со ПИВО! ...

Од тенка до густа коса за еден месец со ПИВО! ...

Пораз на целата држава: Во Охрид журки со еден ...

Пораз на целата држава: Во Охрид журки со еден ...

(Во живо) Двајцата астронаути на „Спејс Икс“ ...

Дали ова е местенка на годината, погледнете како ...

Кошаркарот кој не клечеше при интонирање на ...

Моќна игра на Вестбрук во дербито со Милвоки и ...

Моќна игра на Вестбрук во дербито со Милвоки и ...

Која е заедничката карактеристика на сите јазици ...

Овие филмови доживеаја дебакл во кината, но ...

Објавена снимка од трагедијата во Претор: ...

Објавена снимка од трагедијата во Претор: ...

Еден од „Еленор“ мустанзите од „Отиден за 60 ...

Легендата Лавринович ја згрози јавноста, со лакт ...

Разорна бомба на Латас: Мицковски ќе биде избркан ...