Викенд книга: „Прошетка по облаците“ – Ева Мари Еверсон

Што кога човек ќе ја изгуби волјата да продолжи понатаму?Наша оцена: 8/10Ваша оцена: ( 1 гласа, просек: 10.00 од 10)Loading...Овој викенд нашиот предлог за вас е оваа прекрасна и возбудлива прошетка по облаците, инспирирана од вистинска приказна. Станува збор за еден прекрасен, возбудлив живот каде цути љубовта, кој одеднаш се претвора во кошмар. Колку брзо можат да се разрушат сите наши идеали? Само за секунда, со еден куршум длабоко во ноќта и една жена која не знае што со себе после тоа…
| | веќе видена | слични

Останато

 Тамара ја сподели фото-приказната за создавањето на фантастичниот, смарагдно зелен фустан кој го носеше на евровизиската сцена. Дело на Александар Ношпал, за ...
сите 417 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп му се заканил на Иран со уништување ако ги нападне американските интереси. Ако Иран сака да се бори, тоа и официјално ќе ...
сите 186 | | | веќе видена

Сите политички субјекти, и од власта, и од опозицијата, да го насочат своето делување во интерес на остварувањето на стратешките цели на Република Северна ...
сите 246 | | | веќе видена

По оваа смена на Кикл , сите министри од коалициската партија си поднесоа оставки. ,,Во договор со претседателот на државата , му предложив на претседателот да ...
сите 156 | | | веќе видена

Нешнл интерест Реализмот значи разбирање за различните интереси и црвени линии на државите. Неможноста ова да се оствари може да доведе до повторување на ...
сите 73 | | | веќе видена

Претставничката на Македонија на годинешниот евросонг Тамара Тодевска, која настапи со песната „Proud“ по враќањето нашата земја го даде и првото интервју за ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Викенд книга: „Прошетка по облаците“ – Ева Мари Еверсон

Од:
До кого (е-маил):
Порака: