(ВИДЕО) На Рада пред камери и кажаа дека поранешниот има нова риба, а нејзината реакција беше ВАКВА…

Тоа што Милан Станковиќ некогаш и беше момче, медиумите како да не сакаат да го заборават. Нивната актуелност и како екс – двојка, се уште трае, иако Милан во една прилика се изјасни дека Рада е минато за него и му пречи тоа што се уште ги поврзуваат. Но, Манојловиќ не реагира како него. Имено, деновиве пејачката пред камери и кажаа дека нејзиниот поранешен има нова девојка, а таа на духовит начин им одговори: „Навистина, дали сте сигурни…како изгледа, кажа таа по што грмна да се смее. Еве ја нејзината реакција: A post shared by Radmila Rada Manojlovic (@radamanojlovic) on Oct 17, 2017 at 12:09pm PDT
| | веќе видена | слични

Пејачот Милан Станковиќ се појави на снимање во емисија, но во еден детаљ сите гледаа. Познато е дека овој пејач одсекогаш се трудел да биде различен од сите и многумина се обиделе да го копираат,но овојпат тој отиде чекор подалеку па никој не можеше да го тргне погледот од него. Имено Милан се појавил на снимање, а на каишот од панталоните имал закачено интересен детаљ. Проценете и самите за што се работи:
| | веќе видена | слични

Останато

,,Пчелите се живи. Ми олесни кога гио видов сателитските снимки , на кои се гледа дека три кошници не се изгорени.” , вели пчеларот Николас Гант. Тој објаснува ...
сите 746 | | | веќе видена

Полицијата привела едно лице во гласачко место во кумановското село Тромеѓа кое го фотографирало гласачкото ливче, информираат од Општинската изборна комисија ...
сите 303 | | | веќе видена

Не стивнува ширењето на морбилите меѓу населението. Прогласена е епидемија на целата територија на земјава, а бројката на заболени е во постојан пораст. Според ...
сите 174 | | | веќе видена

Уше од самиот почеток на следната недела нашата држава ќе подпадне под влијание на СИЛНО југозападно воздушно струење па така особено од среда кон нашата ...
сите 167 | | | веќе видена

Според обвинителството , вакви извици можеле да се чујат повече пати во текот на 23 неделниот непрекинат протест . Полицискиот синдикат излезе со остра осуда. ...
сите 67 | | | веќе видена

Снимките од пожарот во Богородичната црква во Париз сите граѓани на Русија ги гледаа со солзи во очите, руските компании се подготвени да се приклучат на ...
сите 810 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) На Рада пред камери и кажаа дека поранешниот има нова риба, а нејзината реакција беше ВАКВА…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: