Видео: Кога ќе претерате со славјето...

Финските хокејари имаа многу прични за славје по победата во финалето на Светското првенство против Шведска (6:1), но по се изгледа дека тренерот на голманите, Паси Нурминен претерал со алкохолот... Тој по враќањето во Хелсинки имаше големи проблеми да се симне од авионот, што ја насмеа комплетната репрезентација на Финска. Погледнете го видеото со пијаниот тренер на голманите.
| | веќе видена | слични

Останато

Бегалец но и пратеник со добра плата е во моментов Никола Груевски. Иако полицијата го бара со потерница, поради изречената казна од две години, тој се уште го ...
сите 206 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски. ВМРО-ДПМНЕ беше вчера под ...
сите 140 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 101 | | | веќе видена

– Политичкиот прогон во Република Македонија од ден за ден завзема се поголеми размери. Полициската хајка која се одвиваше во текот на вчерашната вечер ...
сите 80 | | | веќе видена

СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Димче Арсовски од ВМРО-ДПМНЕ.„Антизападното раководство на ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски ...
сите 139 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Видео: Кога ќе претерате со славјето...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: