ГО ВИДЕЛА ОВА НА РАКАТА НА СИНОТ И ГО ОДНЕЛА НА ЛЕКАР: Да не го направела тоа, тој би починал (ФОТО)

Мајката Александра Руди (41) го спасила животот на својот син откако поради наизглед безопасна црвена линија на раката го однела кај лекар. Но, се покажало ...
| | веќе видена | слични

Драгомир Петриќ е хрватски лекар кој 30 години работел во Британија и раскажува што никогаш не наведуваат во огласите Британците. Вели дека ако некој прифати ...
| | веќе видена | слични

Останато

Како ќе суди судијата господине Заев, како вие што ќе кажете, по принципот на „трас трас“ или по принципот „оваа одлука без Заев не можеше да се донесе“?, ...
сите 299 | | | веќе видена

Пред почетокот на дуелот на „Само Вистина“, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски даде изјава каде што посочи дека остава граѓаните на Република ...
сите 340 | | | веќе видена

Строгите епидемиолошки критериуми за откажување на јавни собири се однесуваат само на двата карневали во Струмица и Прилеп, како и за спортските натпревари кои ...
сите 596 | | | веќе видена

Ќе одговарате г. Заев, ве гледам во очи и ви кажувам дека ќе одговарате за злоупотреби, му порача лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на претседателот на ...
сите 157 | | | веќе видена

Сите масовни собири, концерти, театарски претстави, кои се закажани и предвидени да се одржат до 6ти март, во насока на натамошна соодветна превенција во ...
сите 88 | | | веќе видена

Вчера во 12,20 часот во СВР Охрид од ТППЕ Охрид, бил пријавен пожар во помошна просторија на ул.„Живко Чинго“. Од полициски службеници од СВР-Охрид излезено ...
сите 69 | | | веќе видена

На Клиниката за трауматологија, ортопедски болести, анестезија, реанимација и интензивно лекување и Ургентен центар (ТОАРИЛУЦ) почина 36-годишна жена, која ...
сите 222 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ГО ВИДЕЛА ОВА НА РАКАТА НА СИНОТ И ГО ОДНЕЛА НА ЛЕКАР: Да не го направела тоа, тој би починал (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: