Ќе ве воодушеви трикот кој го користат мајките ширум светот: На овој начин најлесно ќе го успиете вашето бебе, а потребна ви е само една состојка од кујната!


На мајките често им е тешко да ги заспијат своите деца, па затоа дел од нив смислиле совршен начин како бебето да се смири и мирно да спие. Сè што ви е ...
| | веќе видена | слични

Ова слатко момче покажа не само вистинска братска љубов, туку и убав глас. Неговата мајка го снимила кришум додека бил сам во собата со бебето. Момчето ...
| | веќе видена | слични

Останато

Времето претпладне во Македонија ќе биде сончево со мала до умерена облачност, попладне нестабилно со пороен дожд, грмежи и засилен ветер. Локално ќе има ...
сите 282 | | | веќе видена

Високaтa претставничка на ЕУ за надворешни работи и безбедност, Федерика Могерини, во Вашингтон зборуваше со американскиот државен секретар, Мајкл Помпео, за ...
сите 119 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 10 | | | веќе видена

Пејачот и композитор Димитар Андоновски, освои две награди за музика на 54. издание на македонскиот театарски фестивал „Војдан Чернодрински“ во Прилеп. Тој ...
сите 47 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски присуствува на прославата за одбележување на 60 години од Машинскиот факултет во Скопје.Кога нешто трае 60 години, значи дека веќе е ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ќе ве воодушеви трикот кој го користат мајките ширум светот: На овој начин најлесно ќе го успиете вашето бебе, а потребна ви е само една состојка од кујната!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: