Кул татко си ги тетовира цртежите од својот син


Атрактивната Наташа Неделковска од Скопје го доби епитетот „најтетовирана Македонка“. Убавата девојка изгледа совршено, а на социјалните мрежи постојано ...
| | веќе видена | слични

Оваа атрактивна девојка се вика Наташа Неделковска и е од Скопје. Има 29 години и нејзина пасија се тетоважите, а како што може да се забележи, ги има ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претставничкиот дом на САД денеска гласаше со цел да го спречи претседателот Доналд Трамп да почне војна со Иран, освен во случај на самоодбрана. Според ...
сите 213 | | | веќе видена

Сметавме дека е важна политичка порака УНЕСКО да не го стави Охридскиот регион на листата на светско културно наследство во опасност, но и ветер во грб за ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кул татко си ги тетовира цртежите од својот син

Од:
До кого (е-маил):
Порака: