Статус на неделата: Оваа шо сеа кукам од неа, е једина која пред 30 години отиде да ме бара на ратиште


Останато

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 160 | | | веќе видена

Ова тесто е готово за десет минути излегува меко, не се лепи за раце, добро се меси и што е најважно – не се распаѓа. 4 шолји од 2 дл брашно 2 лажици шеќер ...
сите 84 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Статус на неделата: Оваа шо сеа кукам од неа, е једина која пред 30 години отиде да ме бара на ратиште

Од:
До кого (е-маил):
Порака: