Болната цена на воздухот


Ќе ве потсетиме и на едни наши пациенти кои на друг начин ја користат барата на терен . Ако имате некоја интересна фотографија или видео од македонскиот фудбал (било која лига), пратете ни ги на нашата фан страна на Фејсбук или на sport@trendolend.mk
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска оствари средба со министерот за Европа и Америка во британскиот Форин Офис, Сер Алан Данкан. На ...
сите 297 | | | веќе видена

23 годишниот Енвер Тоска е полицаецот осомничен дека на свиреп начин го лиши од живот 36 годишниот Алил Бекир. Тоска е млад полицаец во Битола вработен пред ...
сите 157 | | | веќе видена

Припадниците на Министерството за внатрешни работи во Белград заплениле 34,3 килограми марихуана и уапсиле црногорски државјанин З.М. поради постоење на ...
сите 122 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Болната цена на воздухот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: