СК Скијање: Тежок пад на Демченко


2 копии

Натпреварувањето во санкање на Светскито куп во германскиот Конигсен го одбележа тешката несреќа на Русинката Викторија Демченко. Во еден момент од трката, 23 ...
| | веќе видена | слични

Последниот натпревар во санкање од светскиот куп го одбележа тешката несреќа на Русинката Викторија Демченко, кој падна и во тешка здравствена состојба беше ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 240 | | | веќе видена

Имавме состанок со лидери и претставници на политичките партии кои се дел од коалицијата „За подобра Македонија“, која ја предводи ВМРО-ДПМНЕ. Разговаравме ...
сите 197 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 178 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СК Скијање: Тежок пад на Демченко

Од:
До кого (е-маил):
Порака: