Заборавете на смартфоните, најновиот тренд е селфи со дрон

Може да начекате славна личност и да направите незаборавно селфи со кое ќе ги „запалите“ социјалните мрежи, но ништо не може да надмине спонтано селфи на еден ...
| | веќе видена | слични

Останато

Охрид, 12. јули 2019 (ИНПРЕС) – Засега до општината нема поднесени барања од граѓани за обесштетување, по завчерашното невреме што го зафати Охридскиот регион, ...
сите 140 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 102 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев на денешната прес-конференција, на која што ги објави имињата на разрешените носители на раководни функции, одговараше на низа новинарски ...
сите 274 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заборавете на смартфоните, најновиот тренд е селфи со дрон

Од:
До кого (е-маил):
Порака: