Candice Swanepoel се разголе за „Vouge“, Aвстралија!(фото)

Ангелот на Викторија Сикрет, Candice Swanepoel изработи провокативна фотосесија за јунското издание на магазинот „Vouge“, Aвстралија. Русокосата убавица и оваа прилика не се штедеше и го разголи своето тело... Во краткото интерјву за списанието, Swanepoel открила дека работата како модел не се разликува од која било друга работа, и дека навистина го сака она што го работи и секоја поставена цел се стреми да ја исполни максимално и со голема доза на ентузијазам. За да на сето ова додаде дека совршениот изглед се должи на постојано вежбање и нормално, постојани диети кои станале дел од нејзиното секојдневние...за нега на кожата користи исклучиво кокосово масло, а шминка само кога навистина има потреба...
| | веќе видена | слични

Чешката убавица Петра Немцова (34) сними нов провокативен едиторијал. Петра ја рекламира долната облека „Wild Orchid“. За потребите на снимањето таа сними провокативни сцени во кои позираше во долна облека кои во некои кадри е проѕирен. Исто така заносната бринета позираше и топлес.
| | веќе видена | слични

Останато

„Апелацискиот суд мора да се издигне над политичкиот притисок и нарачани притвори мотивирани само и само од политичкиот прогон кој што се спроведува врз ...
сите 425 | | | веќе видена

СДСМ е единствената партија во Европа која ја води лице, три пати аболицирано за тежок криминал и злоупотребувајќи ја моќта и институциите наредува политички ...
сите 278 | | | веќе видена

Под влијание на новиот циклон кој се формира над Италија, името на циклонот е Маријан, денес во текот на вечерните часови најпрвин во западните предели, ...
сите 286 | | | веќе видена

Синоќешниот протест пред Собранието против уставните измени за малку не ескалираше во насилство. Како што се чини ниту самите противници на овие измени, не ...
сите 79 | | | веќе видена

Како поранешниот премиер и актуелен почесен претседател на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски избегал од Македонија, како стигнал до Унгарија , дали е уште таму и дали ...
сите 285 | | | веќе видена

Предлог Буџетот за 2019 предложен од Владата предводена од СДСМ е развоен и обезбедува повеќе пари кај граѓаните, поголема социјална еднаквост и подобра ...
сите 231 | | | веќе видена

Во недостаток на официјални информации од македонските, но и од унгарските власти, регионалните и европските медиуми продолжуваат со шпекулации за бегалецот ...
сите 65 | | | веќе видена

Во Студенчишкиот канал во Охрид каде денес поради недостаток на вода и кислород се гушат тони плашица, попладнево почна спасувањето на рибата. btr „Ние веднаш ...
сите 30 | | | веќе видена

Славниот Борис Бекер го поздрави големиот успех на својот сонардоник Александер Зверев кој успеа да триумфира на завршниот АТП турнир во Лондон. Прво со две ...
сите 222 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Candice Swanepoel се разголе за „Vouge“, Aвстралија!(фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: