Русите шокирани: Турците ни забија нож во грбот


2 копии

Добар остар нож, е еден од најважните „алати“ во кујна доколку сакате со малку напор да ја подготвите храната. Меѓутоа, не се сите ножеви перфектни како овој ...
| | веќе видена | слични

Останато

Односите меѓу Грција и Македонија се подобрија во изминатите неколку месеци и има добра волја на двете страни за изнаоѓање решение за прашањето за името, ...
сите 167 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 303 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Русите шокирани: Турците ни забија нож во грбот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: