Културно-забавна - „Два и пол мажи“ го убива ликот на Шин

Ликот што Чарли Шин го глуми во серијата „Два и пол мажи“, најверојатно, ќе загине во претстојната деветта сезона од емитувањето, пишува веб-локаторот „диџитал спај“. Ликовите на Алан (Џо Крајер) и на Џејк (Агнус Т. Џонс) ќе дознаат за смртта на Чарли Харпер во првата епизода од новата сезона. Шин е отпуштен од серијата по јавниот судир со творецот Чак Лори. Неговиот лик, наводно, ќе биде убиен за да се оневозможи неговото евентуално враќање во серијата. Снимањето на новата сезона ќе почне во август и продуцентите се уште не одлучиле на кој начин ќе умре Чарли Харпер. Едно од сценаријата е со автомобил да слета во бездна. Извори блиски до продукцијата наведуваат дека новиот лик, кој ќе го глуми Ештон Качер, најверојатно, ќе ја купи куќата на Харпер по неговата смрт. Не престанува медиумскиот интерес за Чарли Шин, дури и откако тој доби отказ од серијата. Поранешната сопруга на актерот, Брук Милер, не била задоволна со тоа што го добивала секој месец и судски побарала тој да и“38; плаќа 55.000 долари за ...
| | веќе видена | слични

Останато

СДСМ треба јасно да каже дали имало грчка дипломатска интервенција после интервјуто на Зоран Заев или не? Дали тиражниот Екатимерини лаже кога вели дека откако ...
сите 157 | | | веќе видена

Нашиот јазик и нашето културно наследство се македонски. Тоа го потврдуваме со договорот. Како Македонци ќе влеземе во НАТО и како Македонци ќе чекориме во ЕУ. ...
сите 68 | | | веќе видена

Ако Мицкоски нема план за бојкот, има ли план ЗА европската иднина на Македонија? Македонија сега слободно дише и има еден план, стратешки план за влез во НАТО ...
сите 119 | | | веќе видена

Форумот за демократска Македонија оствари средба со Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев, Вицепремиерот за европски прашања, Бујар ...
сите 40 | | | веќе видена

Како што пишуваат италијанските медиуми првиот човек на Јувентус Андреа Ањели знае која ќе биде следната ѕвезда која ќе пристигне во Торино. Познато е дека ...
сите 233 | | | веќе видена

Економската штета од ураганот Флоренс изнесува 44 милијарди долари, проценува компанијата Муди`с. Според компанијата, штетата е еквивалентна на земјотресот што ...
сите 123 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Културно-забавна - „Два и пол мажи“ го убива ликот на Шин

Од:
До кого (е-маил):
Порака: