Google Maps на десткоп почна да ја прикажува Земјата во форма на глобус


3 копии

Теоритичарите на заговори забележале „скриена воена база“ среде пустината Гоби. Необичната, округла писта за слетување е забележана на Google Maps на северот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

ДУИ нема да успее да обезбеди повеќе гласови во вториот круг од претседателските избори, а СДСМ ќе доживее фијаско на следните парламентарни избори, смета ...
сите 355 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп истакна денеска важност за вакцинирање во момент во кој епидемијата на сипаници ги зафати и САД. – Луѓето треба да се ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Google Maps на десткоп почна да ја прикажува Земјата во форма на глобус

Од:
До кого (е-маил):
Порака: