Фото вест: Викторија Бекам и билбордот на нејзиниот сопруг

Ова на фотографијата подолу е Викторија Бекам која го „поддржува“ својот сопруг, во неговите маркетиншки кампањи, во случајов за долната облека на H&M. Фотографијата ја објави токму Дејвид на Фејсбук со наслов “So proud of my wife taking #NYFW by the balls”. Инаку, #NYFW е хаштаг за „New York Fashion Week“, манифестација која заврши во четвртокот.
| | веќе видена | слични

Останато

Кабинетот на претседателот на Република Македонија реагира на соопштението на Основниот суд Скопје 1 и смета дека повикувањето на овој суд за „независност и ...
сите 351 | | | веќе видена

Доколку портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ навистина сака да знае што е непотизам, нека го праша пионот Христијан Мицкоски како од сите професори на Машинскиот ...
сите 331 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 188 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 190 | | | веќе видена

„Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување на избори „Македонија-Блокира“, синоќа во рамките на народниот собир во Скопје ...
сите 78 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фото вест: Викторија Бекам и билбордот на нејзиниот сопруг

Од:
До кого (е-маил):
Порака: