Фан доживува нервен слом

Погледнете ја реакцијата на овој фан по промашувањето на неговиот тим. Натпреварот е од Cветското првенство за жени а човекот е навивач на Екваторијална Гвинеја (како ли се пласираа тие?) Првиот натпревар на африканките беше против селекцијата на Норвешка кога една од фудбалерките навистина промаши одлична шанса. На крај, Норвешка славеше со 1:0.
| | веќе видена | слични

Останато

Десетиците лажни вести и пропагандни елементи, особено на социјалните мрежи, но и во дел од медиумите кои имаат голема публика во Македонија, се поклопија со ...
сите 109 | | | веќе видена

М орам да признам дека секој нов ден поминат со политичарот Христијан Мицкоски носи сè поголеми изненадувања. Земете го, на пример, последниот, викендашки ...
сите 17 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров, на денешната прес-конференција изјавата на претседателот Ѓорге Иванов дека нема да излезе да гласа на ...
сите 49 | | | веќе видена

Новата верзија на популарниот OnePlus 6 доаѓа со голем број на исти опции, а од новитетите најмногу се истакнува поголемиот екран и селфи камерата која што ...
сите 52 | | | веќе видена

Економската штета од ураганот Флоренс изнесува 44 милијарди долари, проценува компанијата Муди`с. Според компанијата, штетата е еквивалентна на земјотресот што ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фан доживува нервен слом

Од:
До кого (е-маил):
Порака: