Двајца Руси во френетична брканица за физичка пресметка


ВИДЕО: Двајца Руси во френетична брканица за физичка пресметка Видеото што неодамна беше објавено на Јутјуб привлече огромно внимание ширум светот и не само заради тоа што е снимено во Русија... Видеото стана популарно поради тоа што во игра беа брзо возење, кујнски нож, лопата и двајца налутени Руси подготвени за физичка пресметка. Имено, возачот на сиво-белото возило во повеќе наврати се обидува да го натера возачот на комбето да запре и кога успева, почнува пресметка на каква никој не се надева во некаква пустелија на сред автопат. Оваа филмска сцена од реалниот живот на својата камера ја забележал еден возач од своето возило кој ја следел драмата на двајцата бесни Руси.
| | веќе видена | слични

Останато

-Одлуката е сериозна и одговорноста се однесува на иднината на нашата татковина и нанашите граѓани. Да бидеме делод светот, а не сами в осветот. По 27 години, ...
сите 88 | | | веќе видена

Пет лица се повредени од кои едно потешко во сообраќајна несреќа на три возила што денеска околу 12:30 часот се случила на регионалниот пат Желино-Групчин, ...
сите 183 | | | веќе видена

На 30 септември ќе имаме референдум и гласачкo-избирачка битка. Според планот увезен од странство, бој ќе бијат космополитите, кои се веќе дел од ЕУ и од НАТО, ...
сите 69 | | | веќе видена

Лидерот на Движењето Самоопределување (ВВ) Албин Курти вели дека заедно со лидерот на Демократскиот сојуз на Косово (ЛДК) Иса Мустафа се подготвени да работат ...
сите 179 | | | веќе видена

Познато е колкаво е ривалството помеѓу Интер и Јувентус, а по натпреварот на Интер за викендот Хрватот Марсело Брозовиќ одлучи да испрати провокација до членот ...
сите 149 | | | веќе видена

Калишкиот манастирски комплекс го сочинуваат четири светилишта, две пештерски цркви посветени на Богородица и Атанасиј Велики и уште две цркви едната посветена ...
сите 47 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Двајца Руси во френетична брканица за физичка пресметка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: