(Видео) Николовска: Домот на млади во Штип исцртан со графити кои предизвикуваат страв и ужас


5 копии

,,Во што се претвори Дом на млади во Штип – од место во кое царуваше културно забавниот живот на младите, во место кое на младите им промовира неморални и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 158 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Николовска: Домот на млади во Штип исцртан со графити кои предизвикуваат страв и ужас

Од:
До кого (е-маил):
Порака: