8 најголеми грешки кои ги правиме при одржување на оралната хигиена

Оралната хигиена превентивно делува на добро здравје. Редовната и правилна хигиена овзоможува отстранување на остатоците на храна и денталниот плак кој е многу ...
| | веќе видена | слични

Останато

Институциите се политички притиснати и парализирани. Ниту имаат капацитет, ниту имаат храброст, ниту пак волја за да го истражуваат криминалот на власта, ...
сите 495 | | | веќе видена

Шефицата во притвор, СЈО со врзани очи и раце. Специјалното обвинителство е известено за секоја финансиска промена на бизнисменот Орце Камчев, но по апсењето ...
сите 426 | | | веќе видена

УЈП го достави налогот до притворениот Бојан Јовановски во Шутка, со кој даночните инспектори ќе ја почнат контрола во невладината организација, Меѓународен ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

8 најголеми грешки кои ги правиме при одржување на оралната хигиена

Од:
До кого (е-маил):
Порака: