Интересно

Големиот смарагд со тежина од 1,1 килограм, проценета вредност од 2,5 милиони долари е ископан во рудникот Кагем во Замбија и ќе биде исечен на помалку парчиња ...
сите 8 | | | веќе видена

Јуди Пинеда поминала осум години во манастир, затоа што требало да стане калуѓерка... Таа одлучила да ја промени својата професија и да почне кариера во порно ...
сите 2 | | | веќе видена

Италија | Матуиди го опишува Кристијано Роналдо, тој исто како и речиси сите негови соиграчи од Јувентус е импресиониран од работата и подготвеноста на ...
сите 159 | | | веќе видена

Англија | Арон Ремзи во летниот преоден рок ќе може да направи трансфер како слободен играч откако на одржаниот состанок клубот му соопштил дека нема да му го ...
сите 14 | | | веќе видена

next