Рамос: Ова е репрезентација, јас прв ќе го гушнам Пике

Серхио Рамос и Жерар Пике се едни од најголемите ривали кога се играат средбите помеѓу Реал Мадрид и Барселона, и двајцата се предводниците на одбраните во ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Кога се зборува за змиите, една од најпознатите и најстрашните секако е големата Анаконда. Ова „чудовиште“ може да порасне и до 10 метри, а да тежи повеќе од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Има нешто што е посилно дури и од другарството Со години играат заедно во Барселона и освојуваат трофеи, но според најавите, Жерар Пике нема да биде меѓу ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Серхио Рамос со голема доза на иронија го искоментира историскиот пресврт на Барселона во осминафиналето на Лигата на шампионите, и со самото тоа им остави ...
| | веќе видена | слични

Останато

Милан Калиниќ ја промени фризурата, а неговиот нов имиџ никому не му се допадна. Водителот објави виеоснимка од својата нова фризура на Инстаграм. „Зошто им ...
сите 12 | | | прочитана: 206 | веќе видена

Радмила Манојловиќ не одолеа на пластичната хирургија, како и голем дел од нејзините колешки. Таа значително ги зголеми усните. Драстичната разлика се гледа ...
сите 24 | | | прочитана: 3744 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Рамос: Ова е репрезентација, јас прв ќе го гушнам Пике

Од:
До кого (е-маил):
Порака: