Првпат во јавност, родителите на Жељко на роденденот на Коста (ФОТО)

2 копии

Денес е еден од најдобро облечените мажи на јавната сцена, но пред 20-тина години бил вистински младоженец во син кадифен костум. Фотографијата е од првата ...
| | веќе видена | слични

Жељко Јоксимовиќ вчера го прослави својот роденден, а по тој повод доби многу честитки од своите пријатели, но и семејството.Помеѓу честитките се најде и онаа ...
| | веќе видена | слични

Жељко Јоксимовиќ , кој наскоро со сопругата Јована Јоксимовиќ ќе добие близнаци, вчера наполни 45 години. На неговиот профил на социјалните мрежи му пристигнаа ...
| | прочитана: 285 | веќе видена | слични

На пејачот од срце му честиташе ќерката Мина, која ја доби од првиот брак со сопругата Весна, со фотографија постара од две децении. На фотографијата Мина го ...
| | веќе видена | слични

Жељко Јоксимовиќ деновиве го прослави својот роденден, а по честитката од Северина доби уште една која го привлече вниманието на јавноста. На пејачот од срце ...
| | веќе видена | слични

Познатиот српски пејач Жељко Јоксимовиќ вчера го прослави својот 45 роденден.Пејачот доби многу честитки како од колегите, така и од своето семејство, а меѓу ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Жељко Јоксимовиќ денеска го слави својот 45 роденден, а неговата колешка Северина му упати јавна честитка. Имено, таа на Инстаграм објави нивна заедничка ...
| | веќе видена | слични

Кантавторот Жељко Јоксимовиќ денес полни 45 години, а неговата колешка Северина му упатила јавна честитка. Имено пејачката на друштвената мрежа Инстаграм ...
| | веќе видена | слични

Јоксимовиќ слатко ги насмеа фановите Српскиот актер Саша Јоксимовиќ, братот на српскиот пејач Жељко Јоксимовиќ , одлучи да се пошегува со своите фанови. Тој, ...
| | прочитана: 606 | веќе видена | слични

Останато

Веќе е познато дека ДУИ и Села безусловно му даваат амин на Заев, она што е непознаница, тоа е дали БЕСА ќе учествува во новата влада или нема да учествува, ...
сите 181 | | | веќе видена

Една од судиите кои ја донесоа одлуката да не се замрзне имотот на ВМРО-ДПМНЕ е Елена Илиевска Јосифовиќ, за која СЈО кон крајот на март поднесе барање за ...
сите 180 | | | веќе видена

По завршувањето на самитот на Г-7 во Таормина, францускиот претседател Емануел Макрон, најде избрани зборови за Доналд Трамп, и покрај тоа што американскиот ...
сите 383 | | | веќе видена

Поп ѕвездата Ариана Гранде излезе со соопштение дека планира да направи хуманитарен концерт во Манчестер, откако во понеделникот бомбаш-самоубиец ги одзеде ...
сите 74 | | | веќе видена

Најмалку 19 луѓе загинаа, а 50 се повредени во експлозија веднаш по концертот на американската пејачка Аријана Гранде во Манчестер, потврди британската ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Првпат во јавност, родителите на Жељко на роденденот на Коста (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: