Нова жртва од екстремно ниските температури - замрзна куче!


7 копии

60 годишниот Трајко Трендов од Струмица починал од смрзнување. Неговото тело било пронајдено пред неговиот дом на улицата Пиринска вчера во раните утрински ...
| | прочитана: 435 | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
3 копии
повеќе

Останато

Францускиот државјанин Карим Шерфи поминал 15 години во затвор поради обид за убиство на сообраќаец, а во февруари бил уапсен додека се обидувал да набави ...
сите 163 | | | веќе видена

Кражба има, крадците наводно се фатени, но пари нема. Грабежот во НЛБ банка останува мистерија проследена со многу контрадикторности во јавните обраќања на ...
сите 63 | | | прочитана: 233 | веќе видена

Но, жените секогаш се во недоумица за тоа што се крие позади тој нивни пристап и дали имаат од претходно припремен говор. Бидејќи често зборуваме дека најмногу ...
сите 32 | | | веќе видена

Граѓаните на Гевгелија добија една значајна битка, но дали тоа значи и дека се победници во војната помеѓу, од една страна здравјето на граѓаните наспроти ...
сите 179 | | | веќе видена

На социјалната мрежа се појавија слики од плажа со светската лавица Ким Кардашијан. Кадрите кои се уште не се обработени со фотошоп, го покажуваат оној дел кој ...
сите 22 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нова жртва од екстремно ниските температури - замрзна куче!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: