Марија Шерифовиќ и ја украде чантата на Јелена Карлеуша: Ќе се шокирате што пронајде таму! (видео)


Најавата на новата емисија на Ѕвездите на Гранд носи интересни случувања. Марија Шерифовиќ одлучи да и ја украде чантата на Јелена Карлеуша за да види што носи ...
| | прочитана: 271 | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша повеќе пати јавно тврдеше дека никогаш не пеела по кафани. Но членовите на македонската фолк група Кис ми, ја демантираа објавувајќи заедничка ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Англискиот,САН” излезе со многу интересна статија во врска со Душко Тошиќ, фудбалерот на Бешикташ кој е сопруг на познатата српска пејачка Јелена Карлеуша. ...
| | веќе видена | слични

Долго околу Евросонг не се кршеа копјата како што е случај оваа година. По фијаското на Тијана Богичевиќ, народот масовно почна да се буни затоа што не им било ...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша на Твитер, најави дека подготвува нова песна и никогаш не би погодиле со кого се одлучи да сними дует. Песната носи наслов „Оставјам те“ и ќе ...
| | веќе видена | слични

Српската фолк дива Јелена Карлеуша е една од оние пејачки која упорно тврди дека никогаш не пеела по ресторани и кафеани, туку своите настапи ги започнала по ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Фудбалерот на Бешикташ, Душко Тошиќ и пејачката Јелена Карлеуша решија да ги послушаат молбите на фановите и да не водат љубов во наредните три клучни недели. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Најдоцна до среда ќе се знае дали Горан Грујевски, Тони Јакимовски и Никола Бошковски ќе отидат во притвор, бидејќи рокот од 48 часа почна да тече денеска. Од ...
сите 311 | | | прочитана: 1115 | веќе видена

Милан Калиниќ ја промени фризурата, а неговиот нов имиџ никому не му се допадна. Водителот објави виеоснимка од својата нова фризура на Инстаграм. „Зошто им ...
сите 11 | | | прочитана: 175 | веќе видена

Македонија нема заедничка историја со Бугарија, ниту пак со некоја друга држава, вели новинарот и колумнист Тодор Пендаров. „Тоа е тоа што ми смета во овој ...
сите 397 | | | веќе видена

Медиумите под контрола на СДСМ почнуваат со притисоци за следната фаза околу прифаќање или отфрлање на неоснованите обвиненија. И досега тоа го правеа со т.н. ...
сите 373 | | | веќе видена

Времето утре ќе биде сончево со умерена облачност, повремено облачноста ќе се зголемува и ќе има локална појава на дожд и грмежи. Ќе дува умерен до засилен ...
сите 325 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Марија Шерифовиќ и ја украде чантата на Јелена Карлеуша: Ќе се шокирате што пронајде таму! (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: