За Забава

Нов телефон е на повидок со супер перформанси кој го развиваат тим компјутерски научници и електрични инженери од универзитетот во Вашингтон, телефон на кој не ...
сите 6 | | | веќе видена

Малезија го забрани емитувањето на најпопуларната песна на светот Деспасито поради бројните критики дека песната е не-исламска. Во земја во која повеќето од ...
сите 32 | | | веќе видена

Бијонсе и Џеј Зи дефинитивно одлучија да стават точка на пријателството со Кање Вест и неговата сопруга Ким Кардашијан. Изворот тврди дека тие одбиваат да ...
сите 13 | | | прочитана: 1109 | веќе видена

next