За Забава

Еден од наjпратените феставали во светот е Канскиот филсми фестивал, па сите кои ќе се појават на црвениот тепих се трудат да остават добар впечаток. Но Ева ...
сите 34 | | | прочитана: 211 | веќе видена

Специјалниот изјави: Ова ми беше најтешката сезона, но, излезе на добро… Манчестер јунајтед го освои трофејот во Лигата на Европа, а менаџерот Жозе Мурињо уште ...
сите 150 | | | веќе видена

Време е кавгата помеѓу двајцата познати готвачи да се заврши. Така барем смета еден од нив, Џејми Оливер. Во неодамнешното интервју Оливер изјави неговата ...
сите 8 | | | веќе видена

next