Лепа Брена во бикини покажа дека на 56 години има неверојатно тело


3 копии
2 копии

Пејачката појде во Франција и покажа дека на 56 години има неверојатно тело. Таа во монокини во боја на смарагд покажа дека е вистинска бомба. Фолк дивата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Постариот син на пејачката Лепа Брена , Стефан Живојиновиќ , откако заплови во музичките води, ја придружува мајка си на сите јавни настапи. Тој го пополни ...
| | прочитана: 1174 | веќе видена | слични

Киднапирањето на Стефан Живоиновиќ, синот на Брена и Боба, никогаш сериозно не е истражено, а целиот случај е „замрзнат“ бидејќи еден од трагите водел до ...
| | прочитана: 5080 | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Лепа Брена стана повторно хит со новиот пад на сцена, а пред многу години кружеше и нејзината снимка на која си ја удри главата со нога. Сепак, балканската ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Најдоцна до среда ќе се знае дали Горан Грујевски, Тони Јакимовски и Никола Бошковски ќе отидат во притвор, бидејќи рокот од 48 часа почна да тече денеска. Од ...
сите 209 | | | прочитана: 1084 | веќе видена

Милан Калиниќ ја промени фризурата, а неговиот нов имиџ никому не му се допадна. Водителот објави виеоснимка од својата нова фризура на Инстаграм. „Зошто им ...
сите 7 | | | прочитана: 162 | веќе видена

-Неподготвеноста во Бугарија да се признае засебноста на македонскиот народ и засебноста на македонскиот јазик, создава сомнеж. Јас ви тврдам дека ако тоа ...
сите 373 | | | веќе видена

Апелациониот суд од Скопје ја одби жалбата на одбраната на раководството на ВМРО-ДПМНЕ, со која се бараше да се укине одлуката за мерките за претзливост ...
сите 260 | | | прочитана: 254 | веќе видена

Српската фолк дива Јелена Карлеуша не престанува да провоцира со својот изглед. Секој нов ден осамнуваат нови фотграфии на социјалните мрежи. Она што последно ...
сите 32 | | | прочитана: 1272 | веќе видена

Лидерот на опозициската партија ВМРО-ДПМНЕ и екс премиер, Никола Груевски, даде изјава во која цениме дека постои извртена вистина, односно спин: Спин: Никогаш ...
сите 265 | | | прочитана: 183 | веќе видена

Во една емисија на телевизија Пинк познат Србин ги изненади сите со приказната. Модниот дизајнер Саша Видиќ откри дека спиел со Цеца и ги направи љубоморни ...
сите 11 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лепа Брена во бикини покажа дека на 56 години има неверојатно тело

Од:
До кого (е-маил):
Порака: