Карлеуша со брутален коментар – Удри по родителите на натпреварувачката


3 копии

– Ти имаш само 16 години. Ти не си девојка, ти си дете нашминкано и облечено како жена, твоите родителни добро нека размислат – го почнала коментарот Карлеуша. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Српската пејачка Јелена Карлеуша често е „нај з лобниот“ член од жирито на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“. Таа често пати е брутална кон натпреварувачите, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Уште една емисија на “Ѕвездите на град” заврши, и повторно полна со расправии и коментари на жирито кои секогаш шокираат со брутална искреност. Како и обично, ...
| | веќе видена | слични

Најавата на новиот круг на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ откри дека жирито овој пат ќе биде поостро од кога било. Кандидатите жестоко се бореа меѓу себе, ...
| | прочитана: 1624 | веќе видена | слични
2 копии

Лепа Брена важи за една од најпопуларните пејачки во регионот. Она својата кариера ја започна во групата „Слатки грех“, а таму го запозна Саша Поповиќ со кој и ...
| | веќе видена | слични

Како и обично, овој пат во тоа претерала Јелена Карлеуша која се шокирала кога слушнала колку години има учесничката Тијана Радивојевиќ од Ниш. -Ти имаш само ...
| | веќе видена | слични

По 13 години Саша Поповиќ донесе одлука која ги изненади и гледачите и жирито во популарното музичко шоу. Од постоењето на „Ѕвездите на Гранд“ се менуваа многу ...
| | прочитана: 2653 | веќе видена | слични

Останато

Попладнево пратениците ја продолжија конститутивната седница на која се дебатира за избор на претседател, заменик на претседателот, членови и нивни заменици на ...
сите 283 | | | прочитана: 878 | веќе видена

Не добивме никакво барање од Европската комисија. Но, нашето гледиште е едноставно, ќе ги исполниме сите обврски, ние сме земја што ги почитува законите, ...
сите 137 | | | прочитана: 2900 | веќе видена

Предлогот на СДСМ, ДУИ и на „Алијансата за Албанците“, Талат Џафери да биде претседател на Собранието и натаму ја бранува политичката и општествената јавност. ...
сите 226 | | | веќе видена

Известувачот за Република Македонија во Европскиот парламент, Иво Вајгл, во изјава за државната новинска агенција МИА демантира дека тој за некој медиум ...
сите 96 | | | веќе видена

На 25.03 во Скопје Цеца одржа голем концерт на кој ја собра цела Македонија. Таа ги испеа нејзините хитови и приреди ноќ за паметење. Сето тоа беше снимено на ...
сите 33 | | | веќе видена

За македонскиот трубач од светска класа, Џамбо Агушев најчесто слушаме за неговите бројни успеси кои ги нижи од настапите ширум светот. Приватноста на Џамбо и ...
сите 13 | | | прочитана: 9053 | веќе видена

„Ниту едно блокирање на демократските процеси, ниту едно беспотребно меѓусебно реплицирање од страна на парламентарното малцинство нема да ги спречи промените ...
сите 165 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Карлеуша со брутален коментар – Удри по родителите на натпреварувачката

Од:
До кого (е-маил):
Порака: