4 години и над 10.000 хартивчиња од бонбони биле потребни за овој фустан (фото)

 „Околу 4 години собирав хартивчиња од Starbust бонбончиња, со помош од пријателите и семејството, за да го направам овој фустан“. Вака започнува приказната ...
| | веќе видена | слични | push
3 копии

 Ариел Винтер, 19 годишната актерка и Џеј Ло, 47 годишната латино убавица, го носеа идентичниот сребрен Meshki фустан. Младата Ариел се појави во него на ...
| | прочитана: 206 | веќе видена | слични | push

Во сезоната на матурите, редица девојки покажуваат зошто треба да бидете екстремно внимателни со шопингот онлајн. Нивната порака е иста – не купувајте матурски ...
| | прочитана: 190 | веќе видена | слични | push
3 копии

Музичката ѕвезда Џенифер Лопез присуствуваше на NBC Universal Network 2017 во Њујорк, каде што блескаше во елегантно и провокативно издание. Од Џенифер Лопез ...
| | веќе видена | слични | push

 Моментално сме во екот на сезоната на матури. Многумина веќе ја искусија својата поважна вечера во животот, други уште малку и ќе ја искусат. Матурската ...
| | прочитана: 201 | веќе видена | слични | push
повеќе

Останато

СЈО се обидуваше со пари да дојде до лажни изјави со цел да ги поткрепи монтираните случаи. Таму каде што не можеше да поткупи, СЈО се служеше со заплашување и ...
сите 163 | | | веќе видена

Српската фолк дива Јелена Карлеуша не престанува да провоцира со својот изглед. Секој нов ден осамнуваат нови фотграфии на социјалните мрежи. Она што последно ...
сите 35 | | | прочитана: 747 | веќе видена

Времето денеска во Македонија ќе биде сончево и топло. Во попладневните часови во северите делови од земјата ќе има локален развој на нестабилна облачност со ...
сите 375 | | | прочитана: 284 | веќе видена

Гордиот Виктор поделил момент од плажата кога неговата мајка му позирала во костум за капење, а во прв план е нејзиното фантастично тело Лепа Брена, (56) ...
сите 31 | | | прочитана: 602 | веќе видена

После бројните медиумски шпекулаци, Кристиано Роналдо потврди дека неговата 22-годишна девојка Георгина Родригез е бремена. Роналдо неодамна доби близнаци, Ева ...
сите 14 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ денеска на прес-конференција обвини дека во Министерството за финансии владее хаос и оти министерот за финансии ги вбројува недоспеаните обврски на ...
сите 117 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

4 години и над 10.000 хартивчиња од бонбони биле потребни за овој фустан (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: