Репортер

Пејачката веќе со месеци се шета по европските метрополи, а во моментов се наоѓа на Ибица.По Италија и Франција, Катарина Остојиќ пред неколку дена стигна во ...
сите 11 | | | веќе видена

Направете смеса која лечи се од глава до пети. Го решава проблемот со импотенција, висок крвен притисок, болни синуси, реума, гастрит како и воспаление на ...
сите 25 | | | веќе видена

Пејачката сите ја знаат по името Мина Костиќ, а во личната карта и пишува Јасмина Костиќ, но ни тоа не и е вистинското име. Мина Костиќ од 2000 година, ...
сите 3 | | | прочитана: 547 | веќе видена

Веста за страшните пожари во регионот стигна и до Америка, поточно до „Washington Post“, кој пишуваше за вонредната ситуација во Црна Гора и Хрватска. Во ...
сите 38 | | | веќе видена

Бритнанскиот магазин „Sun“ објави текст за камерманот Курт Соненфелд, на кого му беше овозможен пристап до Кулите близначки, веднаш по рушењето. Тој тврди дека ...
сите 4 | | | веќе видена

За време на неодамнешниот престој во Истанбул, Јелена договори дует, како и голем концерт во Истанбул. Таа до октомври ќе издаде нова дуетска песна, и тоа со ...
сите 33 | | | веќе видена

На Твитер профилот на сопругата на Честер Бенингтон, вчера осамнаа страшни пораки, толку што сите одбиваат да поверуваат дека таа тоа го напишала.Фронтменот на ...
сите 73 | | | веќе видена

Популарната водителка Јована Аврамовска која јавноста ја запозна преку утринската програма на ТВ Сител, а своите „5 минути слава“ ги доживеа со проектот ...
сите 24 | | | веќе видена

Стигна животот во Македонија. Популарната водителка Јована Аврамовска која јавноста ја запозна преку проектот „Фчерашни новости“ на ТВ Телма нема да се појави ...
сите 24 | | | веќе видена

Ѕвездата на „Гранд“ од Црна Гора се пофали со деколте кое е далеку поголемо од она кое досега го имаше. Големата четворка која ја имаше Катарина Грујиќ повеќе ...
сите 17 | | | веќе видена

Аца синоќа имаше настап во Мостар, каде ја поведе и новата девојка, Бранислава Пашаљиќ. Откако пред неколку дена го зема синот во Лозница, па и во Црна Гора од ...
сите 70 | | | веќе видена

По средбата во Министерството за надворешни работи, ги оставив актовката и палтото на плоштадот кај фонтаните, застанав за момент и знаете… Ова вчера го напиша ...
сите 13 | | | веќе видена

Водителката Бојана Ристивојевиќ е вистинска природна убавица. Сите оние кои ги следат „Парови“, сигурно знаат која е Бојана Ристивојевиќ. Водителката од ова ...
сите 24 | | | прочитана: 946 | веќе видена

Морската флора и фауна е навистина богата. Постојат многу видови за кои никогаш до сега не сме слушнале. Меѓутоа оние кои живеат на море добро се запознаени ...
сите 6 | | | веќе видена

next