Репортер

Нашата поп пејачка деновиве прослави пет години брак. Елена Петреска со својот сопруг Андреј Толевски има две дечиња, но ужива во љубовта како во периодот кога ...
сите 10 | | | веќе видена

Познатите спортисти уживаа на свадбата на кошаркарот Миленко Тепиќ. Тој се ожени, а на свадбата имаше многу гости. Меѓу сватовите беа и познати личности. Меѓу ...
сите 33 | | | веќе видена

Некогашната победничка на „Ѕвездите на Гранд“, знае како да направи добра атмосфера на својот настап. Милица Тодоровиќ е една од најхаризматичните српски ...
сите 12 | | | веќе видена

Иако српските медиуми на големо пишуваа за свадбени ѕвона, Аца Лукас по разводот со сопругата Соња, раскина и со новата девојка Бранислава, за која велеше дека ...
сите 70 | | | веќе видена

Сораја Вучелиќ во својот досега невиден плетен „костим за капење“ направи хаос во Турција, но и на интернетот.Додека естрадните личности „се натпреваруваат“ во ...
сите 23 | | | веќе видена

Од малиот Исланд постојатно доаѓаат вести кои на остатокот од светот му делуваат како волшебна бајка. Откако на помалку од 400.000 жители на Исланд ги соборија ...
сите 13 | | | веќе видена

Дали некогаш сте се запрашале зошто елитата и нивните поданоци можат да се извлечат со убиство? ОН имаат многу популарен прирачник за такви работи. ...
сите 2 | | | веќе видена

Бранислава Пашајлија и Аца Лукас наводно раскинаа, а нејзиниот сопруг се огласи на Инстаграм. Штотуку ја обелодени својата врска и јавно призна дека и двајцата ...
сите 70 | | | веќе видена

Тамара дефинитивно му се врати на вообичаениот живот, а пред заминувањето на море се прошета низ улицата во брутална комбинација. Таа вчера со сестра и ...
сите 13 | | | веќе видена

next