Популарна “Сдсмовка” ја “запали” членската книшка од СДСМ и јавноста (ФОТО)

Популарната Скопјанка Ивана Ангелова која има над 13 илјади следачи на социјалната мрежа Инстаграм јавно во таканаречено “Стори” ја запали својата членска ...
| | веќе видена | слични

Главниот советник на Заев кој во владата е одговорен за пропаганда Марјан Забрчанец преку својот Инстаграм профил промовира “Шарена револуционерка” што пред ...
| | веќе видена | слични

Останато

По денешната средба помеѓу лидерите на Алтернатива и СДСМ, Африм Гаши и Зоран Заев, Алијансата на Албанците излезе со соопштение дека Алтернатива минимум 3 ...
сите 406 | | | веќе видена

Трката почна, првите кандидатури поднесени, лидерската позиција во СДСМ посакувана цел. Под мотото „Заедно, одговорно и посветено“, актуелниот заменик-министер ...
сите 348 | | | веќе видена

Во текот на денот, на 26 ноември, Државниот инспекторат за транспорт соопшти дека пропаднал обидот да се влезе во канцелариите на туристичката компанија „Беса ...
сите 311 | | | веќе видена

Видов вакцинирани луѓе и тие не беа сериозно болни. Сè уште сме на почеток што се однесува до новиот сој, но она што го гледаме засега ни дава надеж, вели д-р ...
сите 823 | | | веќе видена

Компанијата dm drogerie markt уште во октомври 2019 година, прва на пазарот, ја укина употребата на пластичните ќеси на своите малопродажни локации. Купувачите ...
сите 146 | | | веќе видена

Засега нема задолжителната вакцинација против ковид-19 кај здравствените работици, а нема да важи ниту мерката за административците. Не знаеле како да ги ...
сите 411 | | | веќе видена

Се уште е во сила забраната за сообраќај за тешки товарни возила на патниот правец Тетово – Попова Шапка, што беше воведена завчера во 22 часот, а за ...
сите 122 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 152 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Популарна “Сдсмовка” ја “запали” членската книшка од СДСМ и јавноста (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: