Во силниот земјотрес со магнитуда од 5,8 степени кој синоќа го погоди северозападен Иран, настрадале најмалку 6 лица, а поведени биле повеќе од 300, јавуваат ...
сите 74 | | | веќе видена

Али Aхмети за рокадите во МВР – „Партиските ...

(Видео) Новинарка открива дека во рудниците во ...

Видео од првата проба на Мила Москов – нашата ...

Малиот Јане Велковски се сретна со Дејвид Бекам ...

Уникатен спектакл со дронови во кинескиот град ...

Балканците растураат во НБА лигата (видео)

УЖАС ВО ФРАНЦИЈА: Кучиња усмртиле трудница (ВИДЕО)

Видео интервју со инспектор Томе: „Во Преспав ме ...

Обрадовиќ овојпат не пцуеше туку ги молеше своите ...

Есенскиот моден хит за мажите од помладите ...

Видео интервју со Зоран Стојановски - Зонде: Како ...

Снајдер: Да бев повеќе посветен ќе бев како ...

Џоан Колинс е новото заштитно лице на Валентино

Реакцијата на Шакира кога Ливерпул ја елиминираше ...

Шилегов се посрамоти на ТВ: Сарафов го убил Ѓорче ...

Чудата на Дончиќ немаат крај – нов НБА рекорд ...

Фановите открија грешка во серијата „Пријатели“. ...

Британец остава коверти полни со пари по улица: ...

Дарко Костадиновски ги престави „Сведоштва од ...

Анѓушев во Вашингтон се стретна со претставници ...

Ова е најгласното рчење на куче што некогаш ќе го ...

Мерлинка - првиот деклариран транвестит во ...

Мерлинка - првиот деклариран транвестит во ...

Мерлинка - првиот деклариран транвестит во ...

(Видео) Филипче: За две години, процентот на ...

Вест Хем го провоцира Мурињо: Кој игра фудбал од ...

Нуредини: Мора да се најде решение за отпадот во ...

Сондленд: Трамп ни нареди да зивршиме притисок ...

Јане Велковски во ООН побара од децата во светот ...

Британскиот принц Ендрју објави дека се повлекува ...

50 години од филмот „Битката на Неретва“: Два ...

Откриено поради што се жалел принцот Чарлс на ...

Видете зошто овие 5 предмети наскоро нема да се ...

Шилегов: Само нека ми ги префрлат спомениците, ќе ...

Идеи за украси од тесто за славски колач (Видео)

Јанкуловски за како што рече лошата реализација ...

Љубе Бошкоски: Ревизорот откри 400 000 евра ...

Вака изгледаат белите дробови по 30 години ...

Интервју со Натали Петровска: Некоректна изјава ...