Во судството владее тешка корупција. За да се спречи тоа, бара распуштање и ревизија на имотот на судиите. Ние бараме да се воведе доживотна и смрттна казна за ...
сите 227 | | | веќе видена

КОГА НА 12 ГОДИНИ ОТИШОЛ ВО АМЕРИКА, ПРОДАВАЛ ...

КОГА НА 12 ГОДИНИ ОТИШОЛ ВО АМЕРИКА, ПРОДАВАЛ ...

(Видео) Хаос на судењето за масакрот кај ...

(Видео) Хаос на судењето за масакрот кај ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Математичарите не треба да имаат ...

СИЉАНОВСКА-ДАВКОВА ВО РИМ: На аудиенција кај ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Димитар Апасиев, Левица: ...

[ВИДЕО] Нетфликс објави тизер со Лиам Хемсворт ...

(Видео) Деми Мур целосно се соблече за новиот ...

Бизнисот не познава граници и дали некоја земја е ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Хаџи Јанев: Меѓународниот ...

Атаман бесен во судир со турски навивачи

ВИДЕО | Совети од Клиника „Жан Митрев“: Минимално ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Планот на Русија за промена на ...

ВИДЕО | Колумбија испрати експедиција до стар ...

(ВИДЕО) Топлотен бран во Мексико: Мртви мајмуни ...

Чудесниот Дончиќ го предводеше Далас до победа во ...

Адеми и Ристовски кренаа нов трофеј, двојна круна ...

(ВИДЕО) Граѓаните на протест против деструкцијата ...

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Информативната емисија „Слободен ...

Фантастичниот Дончиќ го украде шоуто во Минесота

Лука Дончиќ ја скроти Минесота

Лука Дончиќ ја скроти Минесота

[ВИДЕО] „Ова не сте го гледале никаде“! „Претрес ...

Доналд Трамп: Филмот за поранешниот американски ...

Аталанта ја освои Лига Европа, Леверкузен првпат ...

Аталанта ја освои Лига Европа, Леверкузен првпат ...

ПОЧИНА ПОЗНАТИОТ СРПСКИ ПЕЈАЧ – вратата од станот ...

Тиквеш ја надигра Воска и го освои Купот

ВИДЕО | Кавадарци слави: Тиквеш ја победи Воска и ...

ВИДЕО | Кавадарци слави: Тиквеш ја победи Воска и ...

Голем кикс на голманот на Тиквеш – Николче ...

КАВАДАРЕЧКА ИСТОРИЈА: Тиквеш е освојувач на Kупот ...

ВИДЕО | „Политиканти“ на „Слободен печат“: ...

„Еврогол“ на Тиквеш за водство на полувреме ...

Додик: Со резолуцијата за Сребреница е потпишан ...