Македонските граѓани во мнозинство знаат како функционира вештачката интелигенција, но ретко кој ја користел главно бидејќи мнозинството има негативен став за ...
сите 39 | | | веќе видена

ВИДЕО | Андоновиќ: Зошто e Харков стратегиски ...

[Видео] Протестите во Грузија продолжија и по ...

[Видео] Протестите во Грузија продолжија и по ...

Цеца во „скромен“ аутфит од над 35.000 евра, ...

ВИЛАТА НА ЦЕЦА УКРАСЕНА КАКО НИКОГАШ ДО СЕГА: Се ...

Куртоа скоро цела сезона беше повреден, а вчера ...

Во голем пожар во пристаништето Медулин уништени ...

Изгоре службениот пасат на директорот на ...

Објавен трејлерот за втората сезона на серијата ...

Јокиќ блескаше против Минесота за пресврт на ...

ЧОКОЛАДНА БОМБА ЗА СИТЕ КОИ ОБОЖАВААТ СЛАТКО: ...

НБА Топ 5: НФЛ издание на Јокиќ (ВИДЕО)

(Видео) Њујорк дојдоа до меч топка – Брансон ја ...

Минатото лето беше најжешкото во последните 2000 ...

(Видео) Јокиќ го доби МВП трофејот па со 40 поени ...

[ВИДЕО] Поранешниот казахстански министер за ...

[ВИДЕО/ФОТО] Ана објавила селфи кратко пред ...

Манчестер Сити е на чекор до титулата во Англија ...

Џим Кери го мразел сценариото на еден од неговите ...

[ВИДЕО] За миленик земала бебе верверица: Иако ...

(ВИДЕО) Маскиран млад човек пукаше кон таксист во ...

[ВИДЕО/ФОТО] Претставничката на Ерменија ги освои ...

ВИДЕО ПРЕМИЕРА | „Политиканти“ на „Слободен ...

[ВИДЕО] Непродадените возила „Tesla“ ги чува на ...

[ВИДЕО] Непродадените возила „Tesla“ ги чува на ...

ВИДЕО|Франција: Во напад врз затворско комби ...

ВИДЕО|Франција: Во напад врз затворско комби ...

[ВИДЕО] Рецепт за турски сладолет од три ...

(Видео) Русија ја пушти во употреба ...

[ВИДЕО] Како изгледа најскапата подводна хотелска ...

НБА Топ 5: Вечер во знакот на додавањата на Лука ...

Чави со големи комплименти: Тој е избраниот, ...

[ВИДЕО] Хаос во Грузија: Физичка пресметка во ...

„Храбро за Македонија“: Украдени ни се преку 600 ...

„Храбро за Македонија“: Украдени ни се преку 600 ...

„Храбро за Македонија“: Украдени ни се преку 600 ...

Испишувањето на ракометната историја на Италија е ...

Дончиќ промаши клучно слободно фрлање, Оклахома ...