Најважно за мене е да донесеме закон за работни односи кој ќе биде јасен за секого. Во постоечкиот закон имаме такви одредби кои создаваат големи проблеми при ...
сите 143 | | | веќе видена

РАСКОШ И МИЗЕРИЈА: Кога Тито го посети езерото ...

Шкендија попушти во финишот и со негатива од два ...

Шкендија попушти во финишот и со негатива од два ...

[ФОТО/ВИДЕО] Неистражени длабочини: 10 нерешени ...

[ФОТО/ВИДЕО] Неистражени длабочини: 10 нерешени ...

Мицкоски – Орбан: Постигнат е договор за ...

Се запали кулата на катедралата во Руан

Се запали кулата на катедралата во Руан

[ВИДЕО] Се појави хит видео на Џорџа Мелони, се ...

[ВИДЕО] Доколку поседувате ваков `Mercedes`, би ...

Хеликоптерот на МВР исфрли 48 тони вода врз ...

ВИДЕО | Драстично зголемен бројот на колапси од ...

ВИДЕО | Драстично зголемен бројот на колапси од ...

(Видео) Јанчев: Материјали за над 10 закона ...

Криптолокери

„ПОЧНАВ СО ПОЗАЈМЕНИ ПАРИ“: Еве како настана ...

Граѓаните се надежни, но не веруваат дека ќе се ...

(Видео) „По пожарот на модуларната болница во ...

Најдобриот рецепт за пица! Откако ќе ја пробате, ...

ВИДЕОАНКЕТА | Ако го вратите времето назад, што ...

Вознемирувачко видео: Снимено убиството на ...

Стивен Спилберг никогаш повеќе не сака да работи ...

Колумбија ќе игра против Аргентина во финалето на ...

(ВИДЕО) Samsung Galaxy Ring: Еден прстен да ...

Како едно куче испиша историја

Samsung ги претстави подобрените телефони на ...

Воткинс е џокерот од клупа, со гол во 91. минута ...

Воткинс е џокерот од клупа, со гол во 91. минута ...

(ВИДЕО) Грчка фрегата собори летало на Хутите во ...

Доктор тврди: Овој едноставен напиток може да го ...

Владимир Четкар со ново музичко видео за песната ...

[ВИДЕО] Њујорчани ги открија кантите за отпадоци

Мицкоски на НАТО Самитот: За државните интереси, ...

Никола Ѓурѓај за Канал 5 ТВ: Македонците од ...

Македонија како држава ќе промовира мир, ...

Стружани уште на полувремето со голема негатива: ...

И новите објекти без пречистителна, отпадните ...

ВИДЕО | Срамота е да биде „табу“ што жените во ...