Зорица Стојановиќ, вработена во Владата, сведочеше во случајот „Софтвери“, каде што обвинет е Драги Рашковски. Таа работела како помошник-раководител на ...
сите 77 | | | веќе видена

Лаутаро се посрамоти со нереално промашување пред ...

Два концерти на Камерен Оркестар на Битола во ...

Доктори извадиле половина килограм коса од ...

Со највисоки државни и воени почести - ...

ВИДЕО | Стеф Кари ја потвори генијалноста на ...

Во Париз со багери се отстранува ѓубрето од ...

(Видео) Се урна таван во битолко училиште – ...

Власта има брзо демократско решение за ,,Бугари ...

Кари ја повтори „лудата“ асистенција на Дончиќ ...

Амстердам ги брка британските туристи: Многу ...

(Видео) Мачка извлечена жива од урнатините 49 ...

Меси првпат дојде лично да даде некому дрес, и ...

Лионел Меси ја надмина бариерата од 100 гола во ...

„Супер партија“ на Кари за голема победа на ...

Еве во која секси сцена најмногу уживала Анџелина ...

ВИДЕО| Полицијата објави снимка од ликвидацијата ...

Евролига: Партизан поразен од Барселона, во ...

Каталонска европратеничка се врати во Шпанија, ...

(ВИДЕО) Миа Костова и психолог Хаџиванова - на ...

„Смртоносна“ ЧОКОЛАДНА ТОРТА! Овој десерт СИТЕ го ...

(Видео) Родителите на 6-годишната Јана со ...

(Видео) Жена од САД го убила сопругот и ...

7 земји од кои се очекува да имаат поквалитетен ...

(Видео) Детали од пазарењето на премиерот, ...

(ВИДЕО) Хаос во Париз: полицијата употреби ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Проф. д-р Јелена ...

Оштетениот руски „Сојуз“ слета на Земјата

Како да ги затегнете мускулите на нозете за 14 ...

Алејна од Кочани спречена да оди со шамија на ...

Ерупција на вулкан во Индонезија, исфрлен облак ...

Ерупција на вулкан во Индонезија, исфрлен облак ...

Милан спреми понуда за ѕвездата од руската лига

Бугарија ги масакрира Македонците во Ваташа! – ...

Брук Шилдс тврди дека Андре Агаси ги искршил сите ...

(ВИДЕО) Русија: Во Украина првпат срушивме ...

Почна во Осогово, тренер му е Монтела, а соиграч ...

Цаци Паковска: Мажите денес ми се како од ...

Победникот на „Никад није касно“, Бобан Цаневски ...

Сака станува еден од најплатените играчи во ...