Ентони Лоу Џуниор, 36-годишен маж на кој му беа ампутирани двете нозе, беше застрелан и убиен од ПОЛИЦИЈАТА минатата недела (26 јануари) во Лос Анџелес. Во ...
сите 15 | | | веќе видена

Дебелината се лекува, вели д-р Хасан од првиот ...

Милвоки доживеа бродолом против Бостон, Денвер ...

Милвоки доживеа бродолом против Бостон, Денвер ...

(Видео) Џереми Ренер емотивен во првото интервју ...

Microsoft му одговори на Google и претстави AI ...

(Видео) Несекојдневно откритие на археолозите: Со ...

ВИДЕО | Ако може да колеме јагниња и телиња, само ...

Деветмина загинати во пад на американски воени ...

(Видео) Џенифер Анистон се шокирала кога дознала ...

(Видео) Ги снема бомбите, одекнаа лажни вести за ...

Јелена Јованова со сопругот Стјепан Периќ на ...

Човекот пред кој се ,,прославија” Заев и ...

КАКО СЕ ПРАВИ ДОМАШНА НУТЕЛА: Двојно е поевтина ...

3 едноставни совети КАКО УСНИТЕ ДА ВИ ИЗГЛЕДААТ ...

(Видео) Рецепт стар над 200 години за оригинални ...

Се зависи од вас: 10 минути супер вежби за ...

Зошто Сонцето не може да ја загрее вселената?

Се сеќавате на Ивет од серијата „‘Allo, ‘Allo!“? ...

Функционерските плати од идниот месец растат за ...

(ВИДЕО) Пјонгјанг испраќа 50.000 специјалци да им ...

(ВИДЕО) Уште еден воз со опасни хемикалии излета ...

НБА Топ 10: Ноќ на атрактивни забивања (ВИДЕО)

(Видео) Велјановски: Коалицијата СДС, Левицата и ...

ВИДЕО | Медицинарите 5 месеци се молеа со ...

(ВИДЕО) Малолетници украле автомобил, паднале од ...

18-годишен скокач имаше страшен пад на ...

Кијану Ривс призна: „Најлошо ми беше да снимам ...

(Видео) Малинковска: Власта создаде хаос во ...

РАЖНИЧ ОД КОМПИРИ! Вкусно јадење кое мора да го ...

(Видео) Американец тврди дека има доказ дека ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Професор Синиша Наумоски: Ние ...

Марија Шерифовиќ среде ресторан во Америка: Сите ...

Еве како да направите светликави јајца за Велигден

Јавното обвинителство и МВР потпишаа протокол за ...

Јавното обвинителство и МВР потпишаа протокол за ...

Колач со сирење и чоколадни трошки: Кремаст и ...

Достоинствени плати и еднаков третман, побараа ...

Италијанска супа со кромид: Нема поздрав оброк од ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Ристо Никовски: Уцените за ...