Денеска на барање на земјоделците од светиниколско, поточно населено место Преод и Сопот сум овде на средба со нив и од она што можам да го заклучам и пренесам ...
сите 49 | | | веќе видена

Корисни летала: Дрон како „ангел чувар“

Обединувачко и инспиративно обраќање на Бајден до ...

ЖИВОТОТ НА ЕДЕН РУСКИ ВОЈНИК ВРЕДИ КОЛКУ ЕДНА ...

ВИДЕО | Ги запознаваме ретките болести: ...

ВИДЕО | Фасцинантно: Кинески истражувачи создадоа ...

Скопјанката Ава Текин го преживеа земјотресот во ...

Скопјанката Ава Текин го преживеа земјотресот во ...

Рецепт за малку поинаков ручек: РОЛАТ ОД МЕСО кој ...

Претставен најголемиот автономен електричен ...

Ќе се снима продолжение на „Гладијатор“

Бакнежот на првата дама на Америка и сопругот на ...

15 најстрашни видови ајкули

(ВИДЕО) Николовски: Обезбедуваме 600.000 денари ...

(Видео) Не видовме политичар или пратеник да ...

(Видео) Не видовме политичар или пратеник да ...

ДАЈТЕ НИ КРИЛЈА ДА ЈА ЗАШТИТИМЕ СЛОБОДАТА ...

Македонецот Волкановски ќе се бори против ...

Мицкоски: Задолжувањето никогаш не било поголемо, ...

Фотографии на Ештон Качер и Рис Витерспун ја ...

Скандал на Санремо: Поради технички проблеми, ...

Вечерва ќе може да погледнете филмот за животната ...

КРЕМАСТА ЧОКОЛАДНА ТОРТА ГОТОВНА ЗА ПОЛОВИНА ЧАС! ...

(Видео) „Бомбашите“ испратија нови закани: се ...

А за победата над Фламенго, шеикот ќе ги злати со ...

Цело семејство извлечено од урнатините во Сирија

(ВИДЕО) БЕБЕТО СПАСЕНО ОД ПОД УРНАТИНИТЕ Е ВО ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Само Македонците се наследници ...

Кристоф Валц е шеф од пеколот во мрачната серија ...

НБА Топ 10: Ноќ на неверојатни потези (ВИДЕО)

Еден од појаките тренинзи во кариерата на Ќиро

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Цветанка Макаревска, Федерација ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ Ана Будиновска, психолог: И ...

(Видео) Шкријељ: 3,2 милиони евра поддршка за ...

(Фото/Видео) Дубаи ќе добие хотел во форма на ...

Објавен е трејлерот за втората сезона од серијата ...

ЌЕ ВИ СЕ РАСПАРЧИ СРЦЕТО – двегодишно дете пие ...

(Видео) МВР: 98 товарни возила упатени на ...

„Промените на дело“: Мицкоски денеска во општина ...

Двегодишно дете заглавено 44 часа, му даваат вода ...