Пилотот и патникот кои беа заробени во мал авион со часови откако се урна во далновод во округот Монтгомери се спасени. Двајцата претрпеа сериозни повреди и se ...
сите 20 | | | веќе видена

Oдличен викенд е пред нас: Топ четири натпревари ...

Жаба тешка 2.7 килограми најдена во Австралија

(Видео) Привршува конзервацијата на црквата „Св. ...

ПРЕМРЗНАТИ ЛУЃЕ КОИ СПИЈАТ ВО ЃУБРЕ Како денес ...

Рик Рубин: Труп сум на миксета и немам појма од ...

Изненадување: Арсенал договорил стопер од Италија ...

Беа во одлични односи, но по разделбата со Пике, ...

Митева: Власта да престане со закани кон ...

The Circle: Најапсурдната идеја на Дубаи досега

Кобајаши триумфираше во Сапоро пред Кубацки и ...

ПОД ПЕКИНГ МИЛИОН ЛУЃЕ ЖИВЕАТ ВО БУНКЕРИ Цели ...

ПОД ПЕКИНГ МИЛИОН ЛУЃЕ ЖИВЕАТ ВО БУНКЕРИ Цели ...

Вонредна состојба поради ПОПЛАВИТЕ во Србија – ...

НБА Топ 5: Вечер во знакот на Стеф Кари (ВИДЕО)

(Видео) Тончи Хуљич и Јелена Гавриловиќ ќе бидат ...

(Видео) Тончи Хуљич и Јелена Гавриловиќ ќе бидат ...

Што се случува со стадионите по Светското?

(ВИДЕО) ИНЖЕНЕР ЗА ТЕСЛА ОТКРИВА: „Колата не вози ...

(Видео) Шкријељ: Се грижиме за најмладите, ...

Русиja подготвува масовен напад на Киев? „Ако ...

Русиja подготвува масовен напад на Киев? „Ако ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Забрчанец: Сè е подготвено за ...

(Видео) Петрушевски: Градоначалникот на Крива ...

(Видео) Митева: Власта да престане со закани кон ...

Sony конечно се откажува од PlayStation 4

(Видео) Адам Лабунски доби голем бакшиш оти му ја ...

Пицата за Гинис има 14.000 квадратни метри! ...

ВИДЕО | Татијана Јанакиева, јога учител: Да се ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Белград под нов притисок- ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Д-р Мехмедовиќ: Доколку ...

Барселона со три хеликоптери пристигна на ...

Бостон славеше во НБА спектаклот против Голден ...

Неверојатен дуел меѓу Мареј и Кокинакис: Играа ...

Поплави во Србија – Вонредна состојба во пет ...

Поплави во Србија – Вонредна состојба во пет ...

Голеада на егзибициското шоу меѓу Роналдо и Меси ...

Бостон реди победи, падна и Голден Стејт

Жестоки судири на демонстрантите и полицијата на ...

Жестоки судири на демонстрантите и полицијата на ...