Авганистанците им даваат лекови на своите гладни деца за да заспијат, а некои ги продаваат ќерките или органите за да преживеат. Втора зима откако на власт се ...
сите 28 | | | веќе видена

23 ГОДИНИ ПОСТАРАТА СОПРУГА СЛАВНИОТ АКТЕР ЈА ...

ВИДЕО | Бојчев: Како младите преку Еспортот ги ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Одлуката за прифаќање на ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Владимир Божиновски: Рејтингот ...

Чулев: МВР на Спасовски извршила неправилен ...

Вилдоза ги крена на нозе навивачите на Ѕвезда со ...

(Видео) „Ни дадоа супервештачење од 60 страници ...

(ВИДЕО) На 60 страници е супервештачењето кое ...

(ВИДЕО) Од 107 рочишта за несреќата кај Ласкарци ...

Корда предаде заради повреда, Хачанов прв ...

Орландо ја прекина победничката серија на Бостон ...

Какви се условите во ски центрите?

(Видео) Напаѓач уби седум лица на две фарми во ...

Ги „претрчал“ сите прашања на „Милионер“, па ги ...

[Видео] Документарец за фестивалот „Озора 2022“

Момче му ја одзема пушката на убиецот од ...

Singular прослави една година како бренд на ...

Лидерот Бостон се сопна во Орландо, Сакраменто го ...

Лидерот Бостон се сопна во Орландо, Сакраменто го ...

Хрватите револтирани од бизарното однесување на ...

Седум мртви во нов масакр во Калифорнија

ВИДЕО | Скриниар „поцрвене“, Емполи го изненади ...

(Видео) Вучиќ: Ми рекоа дека мораме да го ...

Во Шпанија уапсена банда шверцери на цигари, ...

Хабиби-најнова песна на Гиговска и Настески

ВИДЕО | Ердоган по палењето на куранот во ...

(Видео) Пендаровски до Милков: Кога ќе бидеш ...

„ПРОСТРЕЛНИТЕ РАНИ НА ПОВРЕДЕНИОТ СРБИН СЕ ТЕШКИ, ...

СТАРАТА ЖЕНА ВО СТРУМИЦА БИЛА УБИЕНА – полицијата ...

Apple ја најавува втората генерација HomePod со ...

Никола Ристановски денеска го слави својот 54. ...

Никола Ристановски денеска го слави својот 54. ...

Кај Пендаровски седница на Советот за безбедност

ВИДЕО | Марио Танкоски потпиша нов договор со ...

(Видео) Бубевски нема да се жали на казните за ...

(ВИДЕО) Николовски: Успешните ИПАРД приказни ќе ...

Актери и актерки кои одлично владеат акценти и ...

Често ја забораваме, но водата има огромно ...

Често ја забораваме, но водата има огромно ...