Најмалку 5.000 луѓе се собраа во главниот град на Молдавија, барајќи оставка од владата и претседателката Маја Санду, обвинувајќи ги за високата инфлација и ...
сите 5 | | | веќе видена

(ВИДЕО) Овие фонтани доаѓаат од цел свет да ги ...

Роналдо vs Лукаку: Вештини и голови- Кој е ...

Роналдо vs Лукаку: Вештини и голови- Кој е ...

Хулигани на Копенхаген дивееја на дербито во ...

Запалете лист од ловор во домот и вратете се за ...

Matthew McConaughey и Idris Elba одговараат на ...

Утринска Гимнастика: Кејт Аптон се вози во BMW i8

Луда сцена во турскиот Суперкуп: Фановите фрлија ...

Како тие завршиле: Осум играчи кои биле ...

Daimler инвестира во беспилотно такси кое ќе лета ...

Страшна сцена во Турција: Хулиганите на Коњаспор ...

Храната може да биде лек, но и убиец: Ако изедете ...

Масакар во летувалиште во Мексико: Вооружени мажи ...

Дали Сантана дал дозвола за „Wild Thoughts“ на ...

Дали Сантана дал дозвола за „Wild Thoughts“ на ...

Поплави во Австрија загина 13 годишно момче - ...

Третина од Скопје може да остане во мрак: Поради ...

Најмалку четири жртви во невреме во северна ...

Видео од дрон - Италијанските Алпи стопени од ...

(ВИДЕО) Препорака за филмови денес, 7. август, на ...

(ВИДЕО) Препорака за филмови денес, 7. август, на ...

Резултатот од само една цигара

Најдобриот меч на Трајковски во дресот на Палермо

„Синото око“ во Албанија ќе ви го запре здивот со ...

Поплави во Австрија загина 13 годишно момче - ...

Издупчил дупки на метална цедилка: Оваа генијална ...

Економична чоколадна торта без печење

Груевски на терен со граѓаните кај пожарите во ...

‘Mr. Robot’ со језив трејлер за најава на третата ...

Овој човек има неверојатен талент: Нешто што ...

(ВИДЕО) Препорака за филмови денес, 7. август, на ...

(ВИДЕО) Препорака за филмови денес, 7. август, на ...

Изгледале сосема поинаку: Погледнете како расите ...

MotoGP: Мудриот Маркез ја оствари најлесната ...

25 најевтини изненадувања: Секој може да ги ...

Жена “нападна“ куче (вознемирувачко видео)

Македонец застрелан во неговиот дом во Австралија

Како Kорејците го сопреа Кари? (ВИДЕО)

Хет-трик на Трајковски на стартот на сезоната, ...