Најмалку 11 лица загинаа во поплавите поради обилните дождови што го погодија централниот италијански регион Марка, додека неколку лица се водат како ...
сите 37 | | | веќе видена

(Видео) Баковска: За учениците во Битола нема ...

Турците прават суперсоничен дрон, првите тестови ...

(Фото/Видео) Во најевтиниот град за одмор во ...

ПОПЛАВИ И НИЗ АЛБАНИЈА, НАЈТЕШКО ПОГОЛЕДЕН ...

Топ 15 нерешени авионски мистерии

ВИДЕО | Прогноза за Катар 2022 со спортските ...

Економистот кој прашуваше до кога ќе се расте

(Видео)Тренчевска: Вложувањето во нашите најмлади ...

Бил Гејтс се напи вода од септичка јама (ВИДЕО)

Погледнете како беше направена легендарната ...

ВИДЕО | Два можни исходи од преговорите во ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Тодор Чепреганов, историчар: ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Јован Јанев, студент: ...

Водителка покрадена во Катар, полицијата ја ...

(Видео) Ковачевски: Ништо од ветувањата на ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ Миодраг Мицковиќ, новинар: Не се ...

(Видео) Бунари длабоки 16 километри под земја би ...

(Видео)Кузеска: ВМРО-ДПМНЕ е партија на паразити, ...

(Видео) Лепа Брена спрема слава, витка сарми и ...

Телеком со новогодишната кампања „Како си“ ...

(Видео) Весело и разиграно, вака Лепа Брена се ...

Најмалку 46 загинати и 700 повредени по земјотрес ...

Кари и Томпсон збеснаа и му донесоа прво ...

Кари и Томпсон збеснаа и му донесоа прво ...

Томовски: Директорите на ЕСМ и МЕПСО Ковачевски и ...

(Видео)Ковачки: Славјанка Петровска да го покаже ...

Хрватските навивачи се вистинска атракција во ...

Како да го забавите стареењето на вашата кожа?

НБА Топ 10: Влатко Чанчар го украде шоуто во ...

Макрон, ШАМАР, втор пат? (ВИДЕО)

Вучиќ за СП во Катар: Ќе навивам со сето срце за ...

Следете го во живо првиот прелет на Орион над ...

Се шири видео на кое двајца Руси одбиваат да ...

(Видео) Мундијалската песна што ја пееше Шакира ...

Страшна сообраќајка во Црна Гора: Нуркачи ...

(Видео) Луѓето незадоволни од химната на ...

Божиќната магија во Париз започна: Најубавите ...

(ВИДЕО) Најмалку 10 лица загинаа во силниот ...

Ниту Дончиќ не му помага на Далас, Голден стејт ...