Вчера заминав од Киев, денес сум во Харков, со две комбиња, едно британско едно германско. Се работи за група малди луѓе кои доставуваат помош во Украина, но ...
сите 9 | | | веќе видена

(ВИДЕО) НЕМА МИР ВО НАГОРНО - КАРАБАХ: Азербејџан ...

Даниловски: Пикот ќе настапи во следниве седум ...

Диџејот Тими Трампет со македонски сет за Илинден

Го препознавате ли овој легендарен програм? Сега ...

Многу ги почитуваат во светот на Ултрасите, ...

Пелоси ја завршува кратката посета на Тајван

Пет задолжителни вежби за совршено обликувани ...

Воздушести, меки и неодоливи: Мини палачинки со ...

Ковачевски: Нашиот народ заслужува да оди напред, ...

“Deposit House Market“ – “он-лајн“ трговски ...

Го добивме наследникот на Болт – Летсиле Тебого ...

Го добивме наследникот на Болт – Летсиле Тебого ...

„КОЈ ШТО ЈА НАВРЕДИ КИНА ЌЕ БИДЕ КАЗНЕТ!“ ...

Луѓе на Месечината – подвиг или измама? (12)

ВИДЕО | Шефот на кинеската дипломатија налутено ...

Второто деби на Луис Суарез за Насионал заврши со ...

(Видео) Кузеска: ВМРО-ДПМНЕ и Мицкоски немаат ...

Тен Хаг бесен на Роналдо: Тоа повеќе не смее да ...

(Видео) Арсовски: Уставни измени со ВМРО-ДПМНЕ ...

Холивудската заводничка се соблече во новиот филм ...

Протест во Црна Гора поради Темелниот договор, ...

Австралија, политика и Британија: Сенаторка за ...

Продавници почнаа да играат одбрана против крадци

Продавници почнаа да играат одбрана против крадци

Продавници почнаа да играат одбрана против крадци

Продавници почнаа да играат одбрана против крадци

НЕНСИ ПЕЛОСИ ИТНО ГО НАПУШТА ТАЈВАН?! Авионот е ...

ВИДЕО| Партиското обезбедување на СДСМ ги ...

КАКВА БУДАЛА: Запалил цигара додека точел гориво ...

(Фото) Кејти Холмс во новиот филм кој го режира ...

(Видео) Црвена Јабука: „Нема пензија додека не ...

НОВИ СНИМКИ ОД МЕЧКИН КАМЕН: Полицијата на ...

НОВИ СНИМКИ ОД МЕЧКИН КАМЕН: Полицијата на ...

(ВИДЕО) Пратеникот Биков од ГЕРБ: Во Македонија ...

Mahle има нов електромотор кој може бесконечно да ...

Пелоси се обрати во тајванскиот Парламент

Пораз за Суарес пред своите навивачи во дебито за ...

Можете да вежбате и на плажа: 20 минути пилатес ...

Американска ШЛАКАНИЦА за Кина: Пелоси слета во ...