Управувањето беспилотни летала во земјава станува се поголем тренд. Дроновите вооружени со одлични камери можат да дадат вистински поглед од птичја перпектива ...
сите 2 | | | веќе видена

ВИДЕО | Поповски: Проширувањето на ЕУ за ...

Освежителен десерт: Домашен „Орео“ сладолед со ...

„Нетфликс“ најави серија според популарната игра ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Офанзивна воена реторика на ...

ВИДЕО | Д-р Пановски: Мајмунските сипаници не ...

Судија, за што ти се очите: Вигинс го прелета ...

40-ка на Дончиќ во новиот пораз на Далас, ...

Голден Стејт на само една победа од пласман во ...

Најмалку осум жртви во големото невреме во Канада

Брејк на Голден стејт, победа ги дели од пласман ...

Далас и Дончиќ се пред елиминација, трета победа ...

Невреме ја погоди Канада: 900.000 домаќинства ...

Партали летаа помеѓу Палчо и Котевски на Јутјуб ...

Шилегов: Во Сан Фанциско не знаат што е добро, па ...

Шокантно тврдење на Павле Трајанов во емисија кај ...

Сакате сите да се вртат по вас на плажа? 15 ...

Црвена звезда е шампион на Србија, и голманот ...

Водителките на авганистанските телевизии се ...

„Делии“ слават – Црвена звезда со „стотка“ е ...

Среќен сум со Весна, а разликата во години не ме ...

Легендарниот Крудели со солзи радосници ја ...

ФОТО+ВИДЕО | Големо невреме во Канада: Четири ...

Меѓу заробените борци од Азовстал ималo 78 жени – ...

(ВИДЕО) Муцунски: Владата води попустлива ...

Невиден циркус во Бугарија – сопственикот на ...

ВО ЖИВО: Гледајте ја „Златна бубамара на ...

Силен земјотрес ја погоди Јапонија

Хрватска: 35 ранети и повредени во нападот на ...

„Лозари“ ја „запалија“ Струмица: „Фешта“ за ...

Евро-гол на Љамчевски, Тиквеш убедлив против Воска

ЛУГАНСК Е НОВАТА ЦЕЛ НА РУСИЈА Таму се ...

Тиквеш и Скопје со предност против Воска и ...

Хрватската полиција објави снимки од инцидентот, ...

Хрватската полиција објави снимки од инцидентот, ...

Песната на Битлси на која свири Брајан Џонс

КРИЗА ВО БУГАРИЈА: Пратениците на ИТН ја ...

КРИЗА ВО БУГАРИЈА: Пратениците на ИТН ја ...

КРИЗА ВО БУГАРИЈА: Пратениците на ИТН ја ...

КРИЗА ВО БУГАРИЈА: Пратениците на ИТН ја ...