Микробиологот д-р Никола Пановски во емисијата „Само вистина“ изјави дека новите мерки кои ги предложи Комисијата за заразни болести не наликуваат на мерки за ...
сите 78 | | | веќе видена

Најбогатиот млад претприемач во светот сака да го ...

Не се смеат само луѓето, облик на смеење бил ...

Наставниците во Франција ќе протестираат против ...

Како да согорите и до 500 калории? Половина час ...

Нема да добиете советници, а јас ќе бидам ...

ЦСКА го „демолираше“ Панатинаикос сред Атина

По сторијата на Канал 5, Денис доби вработување ...

Австралија сѐ уште подготвува депортација на ...

Запечени тестенини со спанаќ и сирење: Ручек за ...

(Видео) Д-р Пановски: „Да бидеме први во светот ...

„Бројаница“, нова песна на Гуру Харе и Тања Тас

Судијата од Мали-Тунис веќе бил суспендиран ...

Обланди со смокви и ореви – посно

Протести во Бугарија поради ковид-мерките: ...

Погледнете зошто овој парк би можел да го добие ...

Селски колачи од едно јаболко и едно јајце: ...

(Видео) Штипјанец фати да ѝ бакнува нога на ...

Колев: Енергетската криза и високите сметки за ...

Њукасл им го „крадат“ Хајдара на Јунајтед, понуда ...

(ВИДЕО) Шутаров: Арсовска нема пари за ...

ВИДЕО | Српската полиција објави најново видео за ...

Николоски за енергетската криза: Потребно се итни ...

ХАОС во БУГАРИЈА: Протести против зелени ...

Реакција од кабинетот на Заев: „Димитров имаше ...

ВИДЕО | Сведоштво: Со години живеат во страв од ...

ВО ЖИВО: Изјава на Александар Николоски во Велес

Се сеќавате ли на ова момче? Се појави само во ...

(Видео) Протест во Софија поради ...

Шекеринска – Брнз: Северна Македонија и САД ...

НБА Топ 10: Ноќ на атрактивни забивања и ...

Јасикевичиус лут избега од камера

Џа Морант им свика на мали деца зошто носеле дрес ...

Херојот Магава! Стаорецот деминер угинал во ...

(ВИДЕО) Георгиевска: Пониски сметки за струја до ...

Најчудесни одбрани на годината

Поранешната кралица на порно филмовите има ретка ...

„Манекените“ ја знаат формулата за успех: Милано ...

„Манекените“ ја знаат формулата за успех: Милано ...

Антовски: Нова партизација на Регулаторната ...