Холивудскиот актер Алек Болдвин пукал од реплика пиштол на филмски сет во Ново Мексико, при што ја убил директорката на фотографија Халина Хачинс и го ранил ...
сите 207 | | | веќе видена

Кинески шпионски брод ја вознемирил Австралија: ...

(Видео) Турската полиција со солзавец растера ...

ВИДЕО | Со Калина Малеска во високата зона на ...

Колку опаѓа капацитетот на батеријата на ...

(Видео) Најголема катастрофа во Русија во ...

Мицкоски и Муцунски на увид во поставување ...

[Видео] На Час: Медиумска писменост во формалното ...

Познат јутјубер организирал вистинска „Игра со ...

Се огласи за Петар Грашо + факти за односот на ...

Ривер седум години чекаше на титулата, ...

ВИДЕО | Охрид СОС: УНЕСКО нема да ни го одземе ...

ВИДЕО | Стојкоски: Ќе ги санкционираме сите кои ...

Владо Јаневски со нов романтичен спот за „Љуби, ...

ВИДЕО | Проф. Томовска: Само храбри лидери, со ...

ВИДЕО | Јорданов: Еден градоначалник може да си ...

Евро-голови постигнати во Белград и Никозија

Навивачите на Легија „го запалија“ стадионот на ...

Лефков: Оставки на Спасовски и Бочварски и ...

Со синглот „Врие Македонец“ Чиста околина го ...

Снимка од соблекувалната на Јуве во која Роналдо ...

(ВИДЕО) Се јави „осмиот патник“ Шади Салех: ...

ВИДЕО | Мисовски: Парламентот има стабилно ...

ВИДЕО | Архитект Павловска: Насилие од капиталот, ...

Турската полиција употреби солзавец и гумени ...

„Дизајнирана во Германија“: Новата „Опел Астра“ ...

ВИДЕО | Пивоваров: Сѐ се гледа – преминувањето на ...

И навивачите на Ривер пееа за Марадона, цел ...

И навивачите на Ривер пееа за Марадона, цел ...

Станковиќ опцу кога дозна дека Митјиланд ја ...

Роналдо вика во соблекувалната: Играме како ...

Немили сцени во Англија: Полицијата нападната од ...

ВИДЕО | Д-р Зеќири: Ковид-19 не познава возрасна ...

Најважен е интензитетот: 40-минутни вежби кои ќе ...

Турската полиција со солзавец против жените, кои ...

Јовески: Очигледно е дека не биле запазени сите ...

ШОК ВО ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД! Мили искрши чаша од ...

Ларкин блесна, турското дерби за Ефес, Реал ја ...

(Видео) Од експлозија во руски рудник загинаа 52 ...

(Видео) Јовески: Тубите кои се наоѓале до моторот ...