Земјотрес со јачина од 7 степени ги стресе грчките острови и дел од Турција во Егејското Море, а најпогоден е милионскиот град Измир. Во земјотресот во Измир ...
сите 340 | | | веќе видена

Точка ТВ: „Париски шик“ - 5 најлуксузни хотели во ...

Пита со крем и кикирики: Кога ви се јаде слатко, ...

Кај гледал тој што го обележувал овој терен?

ТОП 30 најсмешни пенали во фудбалската историја

ВИДЕО | „Ова е неверојатно“: Американските власти ...

Преубавата актерка од серијата „The Walking Dead“ ...

Пилот воочил мистериозен монолит сред дивина: Ова ...

Француската рагби легенда Доминики се самоуби

К-15: Интервју со Зоран

Го шетал миленикот покрај езеро кога пред него ...

(ВИДЕО) ТВ СОНЦЕ, ТВ БАРДОВЦИ И ТВ ИДРИЗОВО НА ...

CAT S42 е првиот смартфон со антибактериска ...

Десерт од тесто за половина час: Колач од ...

Пресврт! Држел деца како заложници и се заканувал ...

Пресврт! Држел деца како заложници и се заканувал ...

Пресврт! Држел деца како заложници и се заканувал ...

Кушан: Да внимаваме на Шмит и контрите на РНЛ ...

Интервју Бојан Миовски: Да ги браните боите на ...

Точка ТВ: Храбра жена се јавила во полиција и се ...

Русите објавија снимка: Вака избркаа американски ...

(ВИДЕО) Директорот на прилепската болница губи ...

Бизарен FOOD-FETISH кој го обожаваат насекаде низ ...

Изборите се наместени пред нашите очи: На ...

Новогодишната кампања на Телеком ни порачува како ...

Новогодишната кампања на Телеком ни порачува како ...

НАСТУДЕНОТО МЕСТО НА СВЕТОТ: Има 500 жители, а ...

[Видео] Стефановиќ: Време е за солидарност

Маричиќ: Ќе се подигне нивото на заштита на ...

Како да направите чоколадни палачинки?

Галиполе на падежите

Стоилковски: Грозоморие во болниците на смртта на ...

(ВИДЕО)тајните на Грујо – смислил фарма за Твитер ...

УЖАСНИ МОМЕНТИ! Кит голтна две жени во САД, но... ...

Мигранти направиле камп во центарот на Париз: ...

Засаден нов дрворед со 300 дрвја на булеварот ...

Кристијан Голубовиќ: Со Аркан бевме непријатели, ...

Подобро писмено изразување со вештачката ...

ВИДЕО| Околу 300 невооружени војници ќе одржуваат ...

Најстрого чувана тајна во СФРЈ: Во случај на ...